In het kort
- Opdrachtgever: Haafkes
- Doelstelling: cementgebonden vloeivloer aanbrengen
- Locatie: Enschede (voormalige Polaroid fabriek)
- Status: afgerond
- Start bouw: 2016
- Omvang: 3000 m²
In twee volle werkdagen heeft Rouwmaat ongeveer 3000 m² vloeivloeren aangebracht op de bestaande vloeren van de voormalige Polaroid Fabrieken in Enschede. Er is hier gekozen om de bestaande vloeren uit te vlakken met een cementgebonden vloeivloer, omdat deze na het aanbrengen binnen een paar dagen moest worden voorzien van isolatieplaten.
Onze collega's kunnen hun werkschoenen verruilen voor een paar skates. De nieuwe skatebaan in Enschede is in gebruik. Het ontwerp komt van Mud Crew, en het benodigde beton vanuit onze Enschedese centrale om de hoek.
De N737 Deurningen - Enschede is de eerste provinciale weg in Europa met een geopolymeer rotonde waarbij cement volledig wordt vervangen. De provincie Overijssel, Reef Infra, Rouwmaat en Sqape hebben hiermee een Europese primeur.