Contact

Rouwmaat Groep
Postbus 74
7140 AB GROENLO
Tel. 0544- 47 40 40
Fax. 0544- 47 40 49
info@rouwmaat.nl

BTW nr. NL.0031.36.450.B01
KvK nr. 08018439

Vestigingen Rouwmaat Groep

Rouwmaat Groep (hoofdkantoor)

Postbus 74, 7140 AB Groenlo 
Bezoekadres: Den Sliem 93 Groenlo
T (0)544 47 40 40
F (0)544 47 40 49

Contactpersonen

  • Algemeen; Frank Beurskens
  • Beton en mortels: Bart Linderman
  • Megamix: Frank Beurskens
  • Milieutechniek: Joost Meier
  • Grond- weg- en waterbouw: Bob Rouwmaat
  • Sloop: Bertil de Haan
  • Transport: Jeroen Joling
  • Afvalinzameling: Frank Beurskens
  • Recycling: Stef Tuinte
  • Mobiele Menger: Stef Tuinte

Betonplanning regio Achterhoek
T: 0544-474020   
E: betonplanning@rouwmaat.nl


Rouwmaat Zutphen

Industrieweg 106 Zutphen
T: (0)575 51 98 44
F: (0)575 54 35 15
E: zutphen@rouwmaat.nl

Contactpersonen  
Algemeen: Remco Wolters


Rouwmaat Ulft

Riezenweg 8 Ulft 
T: (0)315 69 51 40    
E: ulft@rouwmaat.nl

Betonplanning regio Achterhoek
T: 0544-474020   
E: betonplanning@rouwmaat.nl

Contactpersoon
Algemeen: Bart Linderman    


Rouwmaat Enschede

Postbus 297, 7500 AK Enschede 
Bezoekadres: Kanaalstraat 297 Enschede    
T: (0)53 487 87 77    
F:  (0)53 787 87 78
E: enschede@rouwmaat.nl     

Betonplanning regio Twente:
T: 0544-474012  
E: betonplanning@rouwmaat.nl

Contactpersoon 
Algemeen: Jan Smit    


Rouwmaat Rijssen

Wattstraat 12 Rijssen 
T: (0)53 487 87 77    
F: (0)53 787 87 78    
E: rijssen@rouwmaat.nl    

Betonplanning regio Twente:
T: 0544-474012  
E: betonplanning@rouwmaat.nl

Contactpersoon 
Algemeen: Jan Smit          


Rouwmaat Hengelo

Zirkoonstraat 8, 7554 TT Hengelo (Ov.) 
T: (0)74 242 05 41 
F: (0)74 291 50 99   
E: hengelo@rouwmaat.nl     

Betonplanning regio Twente:
T: 0544-474012  
E: betonplanning@rouwmaat.nl

Contactpersoon 
Algemeen: Jan Willem Kappert
Verkoop: Otto van Baak  


Rouwmaat Losser

T: (0)53 538 19 14 
E: losser@rouwmaat.nl

Contactpersoon  
Algemeen: Jan Willem Kappert  
Verkoop: Otto van Baak 


Rouwmaat Albergen

T: (0)546 44 12 47 
E: albergen@rouwmaat.nl 

Contactpersoon 
Algemeen: Jan Willem Kappert
Verkoop: Otto van Baak


Rouwmaat GmbH

Am Busskolk 2, 46395 Bocholt (Dld.) 
Bezoekadres: Den Sliem 93 in Groenlo    
T: 0049 (0)2871 21 35 35    
F: 0049 (0)2871 21 35 37    
E: GmbH@rouwmaat.de     
I: www.rouwmaat.de

Contactpersoon 
Algemeen: Dave Rouwmaat 

 

Rouwmaat maakt gebruik van cookies. Meer weten? Lees ons cookiebeleid Cookies accepteren Weigeren